Tu twój pies czuje się dobrze!

Załoga ZOO Atelier


Tomek

Pomysłodawca i właściciel salonu ZOO Atelier. Absolwent AR w Szczecinie - wydział zootechniczny. Obecnie wykładowca groomingu w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na kierunku Kynologia. Tomek zajmuje się planowaniem fryzur klientów naszego salonu i określa zakres prac poszczególnych groomerów, oraz zajmuje się końcową stylizacją.

 

Monika

absolwentka naszej Szkoły Groomingu z 2014 roku, posiadaczka Master Groomer Certyficate, zdobywała doświadczenie pod okiem swojego mentora - Tomasza. Monika dzięki swojemu talentowi i zaangażowaniu zdobyła zaufanie naszych klientów. Obecnie, na równi z Tomkiem, zajmuje się planowaniem pracy salonu, a także stylizacją psich fryzur na każdym jej etapie.

 

 

 

Ania

Swoje doświadczenie zdobywała od początku w naszym salonie - pracuje z nami już 3 lata. Nasz kierownik strefy kąpielowej ;-) Dba o to aby każdy pupil był doskonale wyczesany i nienagannie czysty. Swoim niebanalnym usposobieniem wprowadza dobrą atmosferę w trakcie pracy.


 

Paula

Wielka miłośniczka zwierząt różnej maści, wyjątkową sympatią obdarzająca psy. Na razie nasza specjalistka od czesania i kąpieli lecz z czasem - mamy nadzieję - pomoże nam także w innych czynnościach i wspomoże działania Moniki i Ani. Paula to solidne wzmocnienie naszego zespołu, nie tylko z powodu swojej wrodzonej pracowitości, lecz także pozytywnego usposobienia :)